Voor en na school, tijdens schoolvakanties en adv-dagen biedt KomKids buitenschoolse opvang waar uw kind met veel plezier naartoe gaat. Uw kind geeft zelf aan hoe hij of zij de bso-uren wil doorbrengen. Onze pedagogisch medewerkers zorgen voor de goede begeleiding, duidelijke afspraken en uitdagende, leeftijdsgerichte activiteiten. Ook de inspraak van kinderen vinden wij belangrijk. Door goed naar kinderen te luisteren en echt iets met hun ideeën te doen, houden we onze opvang uitdagend. Ook voor oudere kinderen.

Hieronder vindt u KomKids buitenschoolse opvang bij u in de buurt

AleidaKids
Oostsingel 9
3112 GC Schiedam
Tel: 06 – 42 25 91 19
aleidakids@komkids.nl 

AlliantieKids
Nijhofplein 17
3123 NH Schiedam
Tel: 06 – 33 95 16 19
alliantiekids@komkids.nl 

AquaKids 
Prinses Beatrixlaan 2 
3121 JN Schiedam
Tel: 06 - 28 96 85 99
aquakids@komkids.nl 

Bellefleur
Eduard van Beinumlaan 66
3122 TL Schiedam
Tel: 010 - 471 81 00
bellefleur@komkids.nl 

De Volkstuin
Schiedamsedijk 8
(voor GPS: Piet van Gentstraat)
3117 HA Schiedam
Tel: 010-426 42 00
volkstuinbso@komkids.nl 

Dok
Nieuwe Haven 101
3116 AB Schiedam
Tel: 010 – 473 66 14
dok@komkids.nl 

ElisaKids
Carnissedreef 292
3084 NN Rotterdam
Tel: 010 - 480 10 21
elisakids@komkids.nl 

GorzenKids
Dwarsstraat 2
3114 LC Schiedam
Tel: 06 – 19 85 37 15
gorzenkids@komkids.nl 

GreenKids
Harreweg 10-12
(voor GPS: Noordeinde)
3124 KB Schiedam
Tel: 06 – 34 65 72 85
greenkids@komkids.nl

HoeksteenKids
Olmendreef 100
3137 CR Vlaardingen
Tel: 06 - 83 57 15 19
hoeksteenkids@komkids.nl 

IKC ’t Palet
Gedempte Biersloot 3b
3131 HJ Vlaardingen
Tel: 010 - 303 37 45 (BSO)
palet@komkids.nl

Kekt
Buys Ballotsingel 108 A
3112 JH Schiedam
Tel: 010 – 437 32 33
kekt@komkids.nl 

KlinkerKids
Bernardus IJzerdraatsingel 1
3123 CC Schiedam
Tel: 06 – 48 27 74 89
klinkerkids@komkids.nl 

KlipKids
Prof. Kam. Onneslaan 82
3112 VJ Schiedam
Tel: 06 – 16 64 31 77
klipkids@komkids.nl 

MaastuinKids
Jachthavenlaan 7
3114 HA Schiedam
Tel: 06 - 83605634
maastuinkids@komkids.nl

Het Mirakel
Warmoezenierpad 3
3123 EW Schiedam
Tel: 010 – 449 31 14
mirakel@komkids.nl 

PaletKids
Kraanvogellaan 99-101
3136 JB Vlaardingen
Tel: 06 - 10 18 27 25
paletkids@komkids.nl

De Regenboog
Warmoezenierpad 36
3122 EN Schiedam
Tel: 06 – 34 94 05 81
mirakel@komkids.nl

SintJanKids
van Swindensingel 66
3112 RK Schiedam
Tel: 010 – 44 93 200
sintjankids@komkids.nl

StartKids
Piersonstraat 9
3119 RG Schiedam
Tel: 06 – 42 61 52 87
startkids@komkids.nl 

TalentKids
De Wildestraat 38-40
3119 PM Schiedam
Tel: 06 – 46 24 07 14
talentkids@komkids.nl 

Tjasker
Westfrankelandsestraat 152
3117 AZ Schiedam
Tel: 010 – 473 49 81
tjasker@komkids.nl 

Toekomst
Van Ostadelaan 120
3117 XM Schiedam
Tel: 010 – 426 70 51
toekomst@komkids.nl 

ViolierKids
Stockholm 1
3124 SG Schiedam
Tel: 06 – 18 83 71 11
violierkids@komkids.nl 

VVKS–Kids
Zoomweg 2
3123 EP Schiedam
Tel: 06 – 34 91 92 08
vvkskids@komkids.nl 

De Wensboom
Stockholm 5
3124 SG Schiedam
Tel: 010 – 470 31 16
dewensboom@komkids.nl 

ZiezoKids
Anthonie Muijsstraat 2
3117 LD Schiedam
Tel: 06 – 46 00 12 18
ziezokids@komkids.nl