Wij nemen de tijd voor uw kind. Door goed te kijken naar wat uw kind wil of kan, bieden we op de juiste moment de uitdaging, maar ook de rust die het nodig heeft. Met huiselijke activiteiten geven we ritme aan de dag. Vanuit een vertrouwde omgeving durft uw kind zijn of haar grenzen te verleggen. Kinderen ervaren hoe het is om te eten, slapen en spelen binnen de groep. Zo ontdekken ze hun eigen rol en doen ze veel sociale vaardigheden op.

Hieronder vindt u KomKids hele dagopvang bij u in de buurt

kindercentrum Bellefleur
Eduard van Beinumlaan 66
3122 TL Schiedam
Tel: 010 – 471 81 00
bellefleur@komkids.nl

kindercentrum De Kleine Machinist
Willem Buytewechstraat 45
3024 BK Rotterdam
Tel: 010 - 221 03 20
dekleinemachinist@komkids.nl

kindercentrum Dok
Schoolstraat 3
3116 HJ Schiedam
Tel: 010 – 426 40 06
dok@komkids.nl

kindercentrum ElisaKids
Carnissedreef 292
3084 NN Rotterdam
Tel: 010 - 480 10 21
elisakids@komkids.nl

IKC ’t Palet
Gedempte Biersloot 3b
3131 HJ Vlaardingen
Tel: 010 - 303 37 41
palet@komkids.nl

kindercentrum Kekt
Buys Ballotsingel 108 A
3112 JH Schiedam
Tel: 010 – 437 32 33
kekt@komkids.nl

kindercentrum LifeKids
Parallelweg 401 (Lentiz-LIFE College)
3112 NA Schiedam
Tel: 06 – 43 46 44 04
lifekids@komkids.nl


Thema Peutergroepen (2 tot 4 jaar)

De Kleine Kunstenaar
Stockholm 3
3124 SG Schiedam
Tel: 010 - 470 31 16
dewensboom@komkids.nl

Peutertalent
Warande 113
3116 CE Schiedam
Tel: 06 - 30 76 06 55
peutertalent@komkids.nl

kindercentrum Het Mirakel
Warmoezenierpad 3
3123 EW Schiedam
Tel: 010 – 449 31 14
mirakel@komkids.nl

kindercentrum Plantage
Gerrit Verboonstraat 15
3111 AA Schiedam
Tel: 010 – 449 32 00
plantage@komkids.nl

kindercentrum Viola
Peter van Anrooylaan 5
3122 TA Schiedam
Tel: 010 – 470 93 17
viola@komkids.nl

kindercentrum De Wensboom
Stockholm 5
3124 SG Schiedam
Tel: 010 – 470 31 16
dewensboom@komkids.nl

kindercentrum Het Talent
De Wildestraat 38-40
3119 PM Schiedam
Tel: 06 – 46 24 07 14
hettalent@komkids.com

kindercentrum Toekomst (voorheen Katja)
Van Ostadelaan 120
3117 XM Schiedam
Tel: 010 - 426 70 51
toekomst@komkids.nl









De Kleine Kosmos
Anthonie Muysstraat 2
3117 LD Schiedam
Tel: 06 – 46 00 12 18
dekleinekosmos@komkids.com

Little Bird
Stockholm 1
3124 SG Schiedam
Tel: 06 - 18 83 71 11
littlebird@komkids.nl