Hele dagopvang groepen
Groep: Dwergen
Leeftijd: verticale groep 0-4 jaar
De Dwergen hebben een prachtige ruimte waar voor ieder kind wat te beleven valt. Spelen in de huishoek? Of met de winkel? Het kan allemaal.
Groep: Giganten
Leeftijd: horizontale groep 2-4 jaar
De Giganten hebben een uitdagende ruimte waar onze peuters heerlijk spelen en ontwikkelen.
Groep: Reuzen
Leeftijd: verticale groep 0-4 jaar
De Reuzen hebben een ruimte die uitdagend is voor alle leeftijden. In de babyhoek kunnen de allerkleinsten heerlijk vertoeven. Er is ook een geweldige bouwhoek en huishoek, genoeg te doen!
Groep: Kabouters
Leeftijd: horizontale groep 0-2 jaar
Op de babygroep vinden wij rust, regelmaat en ontwikkeling belangrijk. Voor de allerkleinsten is er een grondbox aanwezig waardoor de baby’s hier veilig de wereld kunnen ontdekken. De kinderen kunnen met diverse materialen spelen op de speelkleden. Voor de wat oudere kinderen zijn er speelmaterialen aanwezig waardoor de ontwikkeling op diverse gebieden wordt gestimuleerd. Zo kunnen de kinderen de fijne motoriek ontwikkelen door puzzels te maken en wordt de motorische ontwikkeling gestimuleerd door onder andere te spelen met de speelblokken, autobaan en blokkenspiraal. Ook houden wij van liedjes zingen en boekjes voorlezen waardoor we ook al bezig zijn met de taalontwikkeling van kinderen.
Groep: Harlekijnen
Leeftijd: 0-2 jaar
De Harlekijnen bieden een ruimte die voor de allerkleinsten zeer geschikt is. Er zijn veel mogelijkheden voor de kinderen om op de grond te bewegen en te ontdekken. Heb je jezelf al gezien in onze spiegel? Kom dan snel eens kijken!
Gang boven-etage bij Kabouters en Harlekijnen
We hebben ervoor gezorgd dat de kinderen buiten hun groepsruimte ook voldoende kunnen bewegen.
Het is een ruimte waar ze veel kunnen beleven!
Buitenschoolse Opvang
Groep: BSO Woudhoek – locatie Het Mirakel
Leeftijd: 4 t/m 12 jaar
Geopend: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
Als we de kinderen hebben opgehaald uit school gaan we eerst lekker wat fruit eten en wat drinken. Daarna starten de activiteiten en workshops. De kinderen kunnen ook gezellig spelen in de vele hoeken die de BSO-ruimte biedt.
Klaar om de buitenwereld te ontdekken?
Het dakterras van kindcentrum Het Mirakel is een fijne plek voor kinderen om te ontdekken, te beleven, te spelen en plezier te maken. Er staat een prachtig houten speelhuis, een eindeloze inspiratiebron voor gezellige spelletjes en actieve uitdagingen. Kinderen spelen er zelfstandig en met elkaar. Spelen is belangrijk voor kinderen en bevordert de sociale en emotionele ontwikkeling.
Ons speelhuis prikkelt de fantasie van ieder kind. Het heeft verschillende hoogtes en een loopbrug. Binnen kunnen de kinderen gezellig zitten op stoeltjes en aan een tafeltje. Door de ramen kun je naar buiten kijken, maar heb je de speciale kijkgaten al gezien? Deze geven een andere kijk op de omgeving! De kinderen vinden het ontzettend leuk om het huis met elkaar te ontdekken en om erin te spelen. We hebben al meerdere malen meegemaakt, dat ouders hun kinderen niet mee naar huis krijgen, omdat ze het zo leuk hebben in het speelhuis!